Karma Dla Psa

Strona Karma Dla Psa powstała, by propagować wiedzę dotyczącą karmy dla psów i pomagać Wam – właścicielom psiaków, w dokonywaniu właściwych wyborów. Sprawa z pozoru może się wydawać banalna – wybór karmy, nic trudnego prawda? I mnie kiedyś tak się wydawało, aż do momentu kiedy całkowicie przypadkiem przeczytałem w anglojęzycznym  internecie recenzję jednej z najpopularniejszych  i najbardziej renomowanych karm . Dodam, iż była to karma którą karmiłem moje psy w tym czasie. Recenzja była miażdżąca, a odwiedziny innych portali i lektura innych recenzji potwierdziły tą smutną prawdę – mój dotychczasowy sposob wybierania karmy był ‘do bani’.

A jak wybierałem? No miałem fajny jak mi się zdawało patent: odwiedzałem stronę internetową znanego serwisu aukcyjnego na A i po przejściu do działu karmy suche, sprawdzałem która karma cieszy się największą popularnością. Odrzucałem karmy najtańsze i   te które nie pasowały wiekowo do moich ‘bestii’  i … sprawa załatwiona, naród nie może się mylić – jeśli 40 osób kupuje karmę firmy x za kwotę sto parędziesiąt złotych z darmową dostawą pod nasz dom to musi to być karma dobra, no i cena okazyjna. A tu nagle okazało się że ten sposób jest do niczego.

Dalsza lektura portali amerykańskich przyniosła nowe rewelacje, mnóstwo wiedzy i dzięki temu moje psy zaczęły jeść lepiej i zdrowiej za mniejsze pieniądze. I tu właściwie mogłaby skończyć się ta historia gdyby nie to, iż po pewnym czasie zacząłem szukać informacji na temat karm w polskim internecie i … nie za wiele znalazłem – mnóstwo nieprawdziwych i bezużytecznych informacji typu – ‘mój pies je ze smakiem’. Czas to zmienić – polski internet zasługuje na prawdę, polscy miłośnicy psów zasługują na prawdę, no i nasze psy zasługują na lepsze jedzenia.

Moje obietnice dla Was:

Obiecuję Wam, iż jeśli zostaniecie na mojej stronie Karma Dla Psa na dłużej to dowiecie się wystarczająco dużo, by Wasze psy jadły lepiej.

Obiecuję Wam też, że zrobię wszystko aby informacje które przedstawiam na tej stronie były prawdziwe.

Obiecuję że informacje, rady, oraz rekomendacje pojawiające się na tej stronie nie będą w żaden sposób ‘opłacane’ przez żadnego z producentów karm dla psa.

Nie mogę obiecać niestety, że wszystkie moje wpisy będą ciekawe ale to już inna historia;). Poczytajcie a nie będziecie żałować.