Nowe Karmy dla Psa na polskim rynku

Nazbierało nam się nowych karm na rynku o których warto byłoby napisać i tak też robimy:).  Druga połowa 2011 roku i początek 2012 przyniosły nam sporo nowych karm dla psów – fajnych karm, takich które z czystym sumieniem możemy zaproponować naszym pociechom – wiele z nich można znaleźć na liście karm Whole Dog Journal i liście karm WDJ 2012. Niektóre z nich są bardzo popularne i znane, inne trochę mniej, o wszystkich nich warto coś napisać. Od której zacząć ….? Alfabetycznie może?

Acana w nowej odsłonie będzie pierwsza w takim razie. To nie tylko nowe opakowania karm serii Acana Classic – to również nowe formuły i nowe karmy. Pierwsze karmy nowej serii już pokazały się w polskich sklepach internetowych. A my … już wkrótce ocenimy je w dziale Recenzje Karm.

Blue Buffalo będzie drugie. Wiem, wiem karmy tej firmy są na polskim rynku od dłuższego czasu, jednak polski dystrybutor postanowił poszerzyć ofertę o linię Blue Wilderness. Seria karm Blue Wilderness to karmy z ‘najwyższej półki’ – bezzbożowe, wysokobiałkowe, z dużą zawartością mięsa dobrego gatunkowo mięsa. Karmy Blue Wilderness są napewno godne uwagi i polecenia – więcej na ich temat wkrótce w sekcji Recenzje Karm, oraz na stronie producenta Blue Wilderness.

Następna karma jest na C. Popularna w hameryce i nie tylko karma Canidae. To chyba drugie podejście na polski rynek (jak rozumiem inny dystrybutor?), oby udane. Karmy Canidae od lat są na liście karm rekomendowanych przez Whole Dog Journal i … dobrze że można je teraz kupić w Polsce:). Wiecej oczywiście już niedługo w dziale Recenzje Karm. (Więcej info na stronie producenta: Canidae)

Było B było C to teraz E:). Earthborn Holistic – kolejna karma z słynnej listy Whole Dog Journal w Polsce. Niezbyt reklamowana karma na naszym rynku – 2 czy 3 sklepy jedynie ale może zostanie na dłużej na polskim rynku. Dość ciekawe karmy – troszkę ‘biedniejsze’ formuły niż na rynek amerykański ale to ciągle ciekawe karmy.Wiecej już niedługo w sekcji recenzji Karm Dla Psów, na razie zapraszam na stronę Earthborn Holistic.

Kolejna karma o której chciałem Wam wspomnieć to … karma FirstMate. Też chyba była kiedyś na naszym rynku? Kanadyjskie karmy FirstMate są na liście Whole Dog Journal i dobrze że pojawiają się na polskim rynku. Pojawiają się bardzo nieśmiało – udało mi się znaleźć je w jednym sklepie internetowym. Wiecej o tych karmach już niedługo w sekcji recenzji Karm Dla Psa, zapraszam również na stronę producenta karm FirstMate.

O mało przeoczyłbym pojawienie się na naszym rynku karm Go! i Now Fresh firmy Petcurean. Firma Petcurean to kanadyjska firma rodzinna produkująca karmy które są umieszczane na corocznej liście Karm Whole Dog Journal. Obie linie karm to ciekawe propozycje i postaramy się im przyjrzeć już niedługo, więcej informacji można uzyskać na stronie producenta karm Go!.

Nie, to jeszcze nie koniec nowości. Kolejna nowość będzie taka trochę staro nowa:). Dostępne na rynku polskim karmy firmy Regal Dog Food mają nowe formuły – dodano do nich również przymiotnik holistic – co sugeruję troszkę zmianę rynku docelowego. Już niedługo więcej na ten temat i oczywiście recenzje karm Regal. (ewentualnie na stronie producenta: Regal Pet Food)

Coś na koniec sobie też zostawiłem … ZiwiPeak. Nowozelandzka karma ZiwiPeak o niespotykanej zawartości mięsa w karmie i o niespotykanej cenie pojawiła się na rynku polskim. Polski dystrybutor określa ja mianem ‘ultra premium’ i faktycznie nawet 85% mięsa w karmie. O cenie już też wspominałem? Niedługo wszystkie karmy ZiwiPeak zostaną opisane w dziale recenzji Karm. (zapraszam również na stronę producenta: ZiwiPeak).

Jak sami widzicie nazbierało się tego sporo. Mam nadzieję, że skorzystacie z nowej oferty i że te karmy zostaną z nami na dłużej:). Piszcie o swoich doświadczeniach w spożywaniu (tzn. przez wasze psiaki;)).

Comments are closed.