Acana

Acana to karma dla psa produkowana przez Champions Pet Food z Kanady. Firma ta od wielu lat zajmuje czołowe miejsca na wszelkiego rodzaju listach i rankingach firm produkujących karmę dla psów i kotów – również w roku 2011 i 2012 (wszystkie karmy docenione w roku 2011 i 2012 przez Whole Dog Journal można zobaczyć w artykułach  – Lista karm zatwierdzonych przez Whole Dog Journal w roku 2011 i Lista Karm 2012). Według producenta karmy Acana powstają w oparciu o świeże (nigdy nie mrożone) i regionalne składniki wytwarzane w Kanadzie. Warto również wspomnieć o tym iż składniki karm Acana spełniają normy składników przeznaczonych dla ludzi (według producenta jakość 'stołowa').

W tym momencie mamy na rynku 3 rodzaje karm Acana: classic, Classic Nowa Formuła oraz Grain Free (bez zbóż). Docelowo pozostaną 2 myślę.

Recenzje karm Classic Nowa Formuła:

Acana Puppy Small Breed

 

Recenzje karm Classic (stara formuła):

Adult Dog

Adult Large Breed

Adult Ligth & Fit

Adult Small Breed

Lamb & Apple

Puppy & Junior

Puppy Large Breed

Puppy Small Breed

Senior Dog

Sport & Agility Dog

Recenzje karm grain free:

Grasslands Dog

Pacifica Dog

Prairie Dog

Zapraszam do lektury recenzji karm Acana. Opinie które są wyrażane w tekstach oparte są na analizie listy składników karm Acana – nie na preferencjach smakowych któregokolwiek z moich psów (czy jakichkolwiek innych).