Acana Chicken Burbank Potato

Acana Chicken Burbank PotatoOcena Dog Food Analysis: brak

Ocena Dog Food Advisor: 5/5

Ocena Dog Food Scoop: brak (poprzednie formuły)

 

 

 

 

Skład:

Dehydratyzowane mięso kurczaka (22%), świeże mięso kurczaka (19%), ziemniaki, parowany owies, groszek, świeże całe jaja (3%), świeże mięso storni (3%), lucerna, tłuszcz z kurczaka (2%), płatki owsiane, wątróbka z kurczaka (2%), olej z wątróbki z kurczaka (2%), olej ze śledzia (2%), włókno grochu, jabłka, gruszki, słodkie ziemniaki, dynia, kabaczek, pasternak, marchewka, szpinak, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń cykorii, jagody jałowca, dzięgiel litwor, kwiat nagietka, słodki koper, liście mięty pieprzowej, lawenda, rozmaryn + witaminy i minerały
 

Ocena:

Karma Acana Chicken Burbank Potato zastępuje najpopularniejszą chyba karmę serii Acana Classic – karmę Acana Adult Dog.

Mięso (ilość i jakość )

Karma Acana Chicken Burban Potato zawiera składniki mięsne świetnej jakości i w określonej formie – kurczak, stornia, mięso dehydratyzowane plus świeże, wątróbka i oleje. Super.

Co do ilości to …. jestem trochę rozczarowany.  W poprzedniej wersji mieliśmy 40 procent mączki z kurczaka – w nowej wersji tylko 22%. Bardzo fajnie że na drugim miescu jest świeży kurczak … niemniej jednak w procesie produkcji zniknie większość z tych 19%  i  zostanie … (gdzie mój kalkulator??) ok 4%. Czyli razem, po posumowaniu wszystkich możliwych mięsnych składników uzbiera się ok. 30% mięsa.

Mało? Dużo? Trochę się czepiam pewnie … Acana Chicken Burbank Potato to ciągle świetna karma.

Warzywa, Owoce, Zboża:

Tu się nie przyczepię do niczego:). Ziemniaki, owies. itp, itd. wszystko w odpowiedniej jakości

Dodatki:

Tradycyjnie Dog Food Advisor docenia stosowanie jaj, probiotyków oraz minerałów w karmie Acana Chicken Burbank Potato

Podsumowanie:

Dog Food Advisor wystawia najwyższą notę karmie Acana Chicken Burbank Potato, ja jestem troszkę rozczarowany. Stara formuła Acany Classic była jedną z moich ulubionych karm (no trochę dziwne to zestawienie słowne ale wiecie o co chodzi) a nowa formuła myślę że jej nie dorównuje. I jest dużo droższa. Ale może się mylę? (nie w kwestii ceny, tylko w ocenie:))?)