Acana Puppy Small Breed – nowa formuła

Acana Puppy Small Breed nowa formułaOcena Dog Food Analysis: brak

Ocena Dog Food Advisor: 5/5

Ocena Dog Food Scoop: 5/5

 

 

 

 

Składniki:
Dehydratyzowane mięso kurczaka, parowany owies, tłuszcz z kurczaka, świeże mięso kurczaka, ziemniaki, groszek, świeże całe jaja, świeże mięso storni, lucerna, wątróbka z kurczaka, olej ze śledzia, włókna grochu, jabłka, gruszki, słodkie ziemniaki, dynia, kabaczek, pasternak, marchewka, szpinak, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń cykorii, jagody jałowca, dzięgiel litwor, kwiat nagietka, słodki koper, liście mięty pieprzowej, lawenda + witaminy i minerały

Ocena:

Mięso (ilość i jakość)

Co do jakości mięsa w karmie Acana Puppy Small Breed w nowej formule nie możemy mieć zastrzeżeń – wszystkie składniki mięsne są odpowiednio określone co do gatunku – kurczak, stornia śledź oraz formy – mączka, świeże mięsko, wątróbka.

Co do ilości mięsa to jest ok. dehydratyzowane (mączka) mięsko z kurczaka miejscu pierwszym listy składników plus swieże mięso z kurczaka i storni za składnikiem tłuszczowym plus wątróbka. Tak jak napisałem jest ok ale … bez wielkiego entuzjazmu bo wszystko wskazuje na to, że mięska jest mniej niż w poprzedniej wersji karmy która miała 40% dehydratyzowanego kurczaka plus świeże mięsko przed składnikiem tłuszczowym (który jest ostatnim wagowo istonym składnikiem karmy). Tutaj … dehydratyzowanego kurczaka jest chyba 33% (dwie godziny szukania włoskich etykiet które mają skład procentowy:)) a świeże mięso za tłuszczem.

Podsumowując, mięsa jest ciągle dużo w karmie Acana Puppy Small Breed i jak zawsze jest w świetnej jakości.

Warzywa, Owoce, Zboża:

Zboża, warzywa i owoce stosowane w karmie Acana Puppy Small Breed są bardzo dobrej jakości.

Dodatki:

Dog Food Advisor docenia stosowanie jaj, minerałów i witamin w karmie Acana Puppy Small Breed, więc i my docenimy:).

Podsumowanie:

Dog Food Advisor przyznaje karmie Acana Puppy Small Breed najwyższą ocenę i 'entuzjastycznie ją rekomenduje', my rekomendujemy ją bardzo bo to świetna karma, tworzona ze świetnej jakości składników. Czepiamy się troszkę zmniejszonej ilości mięsa i … nowych cen.