ZiwiPeak Daily Dog Dziczyzna i Ryba

ZiwiPeak Daily Dog z dziczyzną i rybąOcena Dog Food Analysis: brak

Ocana Dog Food Advisor: 5/5

Ocena Dog Food Scoop: 5/5

 

 

 

 

Składniki:
(zawartość mięsa min. 73%, zawartość ryby min.12%): dziczyzna – mięso, dziczyzna – wątroba, dziczyzna – żołądki, dziczyzna-serca i nerki, ryby,  nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, pietruszka Witaminy: wit. D3, wit. E, tiamina mononitrate, ryboflawina,  D-calcium pantothenate, kwas foliowy, wit.B12, wit.B1    Minerały chelatowane: żelazo, miedź, magnez, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.

Ocena

Mięso (jakość i ilość):

Mięsko …. dziczyzna we wszelkich postaciach i ryba, trochę mnie zaniepokoiło że firma nie wyszczególnia rodzaju ryb, ale szybki rzut oka na stronę i już wszystko jasne – miruna. Dodatkowo małże. Absolutny brak zastrzeżeń z mojej strony (oraz ze stron Dog Food Advisor i Dog Food Scoop).

Warzywa, Owoce, Zboża:

Nie ma za bardzo:) bo i taka filozowia firmy Ziwipeak – mięso, mięso mięso. No ok.  jest piertruszka która ma poprawiać 'oddech' naszych psów oraz cykoria i wodorosty, i tyle. W tej karmie nie ma miejsca na zboża też składniki węglowodanowe.

Dodatki:

Chelatowane minerały oraz witaminy. Wszystko jak należy.

Podsumowanie:

Karma ZiwiPeak Daily Dog Dziczyzna i Ryba to karma mięsna (najbardziej mięsna na rynku). Świetnej jakości składniki, wysoka zawartość mięsa oraz ciekawa metoda produkcji sprawiają że jest to również karma bardzo droga, chyba najdroższa na rynku w przeliczeniu na kilogram. Warto jednak sprawdzić rekomendowane 'dawkowanie' dzienne karmy bo … wtedy zobaczycie, iż karma nie jest tak droga jak mogłoby się wydawać – dla przykładu 20 kg pies potrzebuje ok 160 gram karmy ZiwiPeak dziennie …. i teraz zadanie dla Was:) – sprawdźcie ile musicie wsypać dziennie do miski psa karmy którą aktualnie karmicie. I? Tania ta ZiwiPeak prawda? I jeszcze jedna mała uwaga: ceny karmy Ziwipeak w Polsce nie odbiegają wcale (a wręcz są chyba niższe) od cen karmy ZiwiPeak w innych krajach (w USA np.)

Polecam gorąco.